Kredyty Frankowe

Masz lub miałeś kredyt we frankach? 

Nasi prawnicy specjalizują się w pomocy frankowiczom.
Uzyskają dla Ciebie zwrot odszkodowania, poprzez unieważnienie
lub „odfrankowienie” Twojej umowy kredytowej. 

Skontaktuj się z nami i sprawdź, co możesz uzyskać.

  1. Odzyskamy Odszkodowanie
  2. /
  3. Kredyty Frankowe

KREDYTY FRANKOWE

Jeżeli zawarłeś kredyt frankowy istnieje duża szansa, że umowa zawarta z bankiem zawiera niedozwolone klauzule. Wówczas przysługuje Ci prawo „ODFRANKOWIENIA” lub UNIEWAŻNIENIA kredytu oraz odzyskania nadpłaconych rat wymuszonych nieuczciwą umową z bankiem.

Specjalizujemy się w pomocy frankowiczom z całej Polski. Posiadamy 12-letnie doświadczenie w branży odszkodowawczej. Przeprowadziliśmy już setki spraw przeciwko bankom, wiele dotyczących kredytów frankowych. Doświadczenie i wiedza naszych ekspertów pozwala nam wykorzystywać poznane prawidłowości i zapisy w umowach z bankami, by osiągać jak najwyższe korzyści dla naszych klientów.

Na czym polega różnica?

Unieważnienie umowy kredytu


Umowa kredytu jest traktowana, jako nigdy niezawarta, w związku, z czym dochodzi do zwrotu świadczeń, które zostały dotychczas pozyskane przez obie strony. Oznacza to, że w przypadku nadpłaty ze strony kredytobiorcy, wyrokiem sądu może on odzyskać różnicę pomiędzy spłaconą kwotą, a udzielonym kredytem.

„Odfrankowienie” kredytu

Uznanie klauzul indeksacyjnych za niedozwolone. Unieważnione pozostają jedynie klauzule regulujące indeksację. Kwota do spłaty jest ponownie przeliczana z indeksowanej do franka na złotówki, ale już bez uwzględnienia tych przepisów umowy, które były niekorzystne dla kredytobiorcy. W razie nadpłaty ze strony kredytobiorcy, otrzyma on zwrot takiej kwoty, jaką uiścił powyżej kursu franka szwajcarskiego od dnia zaciągnięcia kredytu.


W jaki sposób możemy Ci pomóc?

Bezpłatna
analiza

Prześlij do nas skany umowy kredytowej, a nasi prawnicy przeanalizują, czy umowa kwalifikuje się do prowadzenia sprawy oraz oszacują wartość odszkodowania.

Konsultacja
ze specjalistą

Skontaktujemy się z Tobą i szczegółowo omówimy plan działania. Zapewnimy indywidualne podejście i warunki rozliczeń dostosowane do Twoich potrzeb. Co istotne, przy niektórych przypadkach umów kredytowych oferujemy prowadzenie sprawy bez opłat wstępnych. Wyjaśnimy wszelkie wątpliwości.

Reprezentacja
na drodze sądowej

Oferujemy pełną reprezentację przez profesjonalnych pełnomocników na każdym etapie postępowania. Nasz doświadczony zespół przygotuje skuteczny pozew, będziesz informowany o każdym następnym kroku kancelarii. Spotkasz się ze swoim pełnomocnikiem przed pierwszą rozprawą w celu omówienia najważniejszych kwestii.

Jak to przebiega?

KONTAKT

Wyślij na nasz adres e-mail franki@odzyskamyodszkodowanie.pl umowę kredytową wraz z załącznikami, regulaminem oraz aneksami, (jeżeli umowa była aneksowana) w celu bezpłatnej analizy

ANALIZA

Nasi prawnicy przeanalizują umowę i oszacują wartość odszkodowania

OFERTA

Przedstawimy Ci ofertę prowadzenia sprawy i przygotujemy umowę

WSPÓŁPRACA

Rozpoczynamy proces i wchodzimy na drogę sądową

Skontaktuj się z nami wypełniając formularz kontaktowy.

Napisz lub zadzwoń:

TELEFON: +48 790 592 717

E-MAIL: franki@odzyskamyodszkodowanie.pl 

Napisz do nas,

aby bezpłatnie

sprawdzić Twoją umowę