Sprzedaż szkody OC

  1. Odzyskamy Odszkodowanie
  2. /
  3. Sprzedaż szkody OC

Sprzedaż szkody OC

Przydarzył Ci się wypadek samochodowy lub stłuczka? Towarzystwa ubezpieczeniowe nie zawsze wypłacają odszkodowania proporcjonalne do kosztów naprawy auta. Problem ten dotyka wielu kierowców, którzy doświadczyli kolizji. W rezultacie płacą oni za część wykonanych usług z własnej kieszeni. W takiej sytuacji warto przemyśleć sprzedaż szkody OC. Nasza kancelaria umożliwia uzyskanie dopłaty dzięki odsprzedaniu nam roszczeń. Przeczytaj tekst i dowiedz się, jak to działa!

Sprzedaż szkody OC – krok po kroku

Walka o godziwe odszkodowanie bywa długim i skomplikowanym procesem. Wyegzekwowanie odpowiedniej kwoty może wiązać się z wejściem z ubezpieczycielem na drogę sądową. Poszkodowani często rezygnują z tego pomysłu ze względu na brak wiedzy oraz czasu. Z pomocą przychodzą kancelarie odszkodowawcze, które przejmują prawa do zawartej umowy.

Niejedna osoba zastanawia się: „Co się stanie, gdy sprzedam szkodę OC?” Spieszymy z odpowiedzią. W takiej sytuacji klienci otrzymują dodatkowe środki, natomiast pracownicy firmy wdrażają szereg działań, które pomagają wyjaśnić sprawę. Co ważne, dopłata jest bezzwrotna. Nie musisz zatem martwić się o wynik procesu. Zainteresowani mogą zapoznać się z oferowaną kwotą przed podpisaniem umowy. Zapraszamy do kontaktu w sprawie sprzedaży!

Dla kogo sprzedaż szkody jest najlepszym rozwiązaniem?

Opcja ta powstała z myślą jedynie o szkodach majątkowych. Najczęściej zgłaszają się do nas właściciele samochodów. Sprzedaż to rozwiązanie dla każdego, kto czuje się nieusatysfakcjonowany wysokością odszkodowania. Jeśli wypłacona kwota OC nie wystarcza na pokrycie kosztów naprawy auta, warto przemyśleć współpracę z kancelarią odszkodowawczą. Możesz ubiegać się o dopłatę nawet do 3 lat od dnia wystąpienia kolizji.

Warto zaznaczyć, że rozliczenie się z towarzystwem ubezpieczeniowym za pomocą gotówki uniemożliwia sprzedanie szkody OC. Jeśli zależy Ci na uzyskaniu dodatkowych środków, unikaj również podpisywania ugody z TU. Takie działanie może nieznacznie podnieść wysokość odszkodowania, uniemożliwiając jednocześnie dalsze postępowanie.

Sprzedanie praw do szkody to dobre rozwiązanie dla osób, które nie chcą być bezpośrednio zaangażowane w spór sądowy. W tym miejscu możesz skorzystać z pomocy profesjonalistów w pełni zdalnie. Sprawdź, jak zyskać dodatkowe środki!

Sprzedaż szkody OC w praktyce – instrukcja

Proces sprzedaży OC składa się z kilku kroków. Są to:

  • zgłoszenie sprawy do kancelarii za pomocą dostępnego formularza,
  • przesłanie kosztorysu do wstępnej analizy,
  • oczekiwanie na kontakt zwrotny,
  • odkupienie praw oraz przelew środków na Twoje konto.

Poszkodowani cenią sobie sprzedaż ze względu na brak ryzyka. Pieniądze są wysyłane na ich konta w ciągu kilku dni. Wycena nie jest zobowiązująca, dzięki czemu można poznać kwotę dopłaty przed sprzedaniem szkody OC.

Szukasz prostego rozwiązania problemu? Skontaktuj się z kancelarią i przedstaw swoją sytuację.

Korzyści płynące ze sprzedaży szkody OC

Zaniżanie wysokości odszkodowania to często spotykane zjawisko wśród ubezpieczycieli. Ubieganie się o pieniądze w sądzie to żmudny proces, który wymaga sporo zaangażowania ze strony poszkodowanego. Popularnym rozwiązaniem problemu jest sprzedanie szkody OC profesjonalistom. Dobrze wiemy, że potrzebujesz gotówki na naprawę od razu po wypadku. Dlatego też realizujemy przelewy zaraz po zawarciu umowy.

Sprzedanie roszczeń do odszkodowania pozwoli Ci pozbyć się kłopotu oraz oddać auto do mechanika. Tutaj czeka na Ciebie zespół specjalistów z wieloletnim doświadczeniem. Analizują oni każdy przypadek indywidualnie, walcząc o korzystne rozwiązanie. Nie czekaj i już dzisiaj wypełnij formularz, który umożliwi sprzedaż!

Odzyskamy odszkodowanie za Ciebie

Ubezpieczyciel wypłacił Ci zaniżoną kwotę odszkodowania? A może nie jesteś pewien, ile powinna ona wynosić? Nasza kancelaria zajmuje się wyceną oraz wykupem praw do Twojego OC. W ten sposób zostawisz skomplikowaną sprawę w rękach ekspertów. Sprzedaż szkody wiąże się z uzyskaniem dodatkowych środków finansowych. Proces jest prosty i korzystny dla poszkodowanych.

Możesz rozwiązać problem bez wychodzenia z domu. Zachęcamy do przedstawienia kosztorysu i wypełnienia formularza dotyczącego sprzedaży!