Jak uzyskać wyższe odszkodowanie za samochód ?

 1. Odzyskamy Odszkodowanie
 2. /
 3. Aktualności
 4. /
 5. Jak uzyskać wyższe odszkodowanie za samochód ?

Jak uzyskać wyższe odszkodowanie za samochód ?

Każdego dnia na polskich drogach dochodzi do tysięcy kolizji.

Z badań jakie zostały przeprowadzone wynika, że ponad siedemdziesiąt procent kosztorysów jakie są przygotowywane przez towarzystwa ubezpieczeniowe są znacznie zaniżone. W wielu sytuacjach ubezpieczyciele dają poszkodowanym części pieniędzy i pozostałości jakie zostały po wypadku.

Warto zatem wybrać firmę, która zajmuje się odzyskiwaniem odszkodowań. Dobra kancelaria odszkodowawcza, pomoże zebrać całą dokumentację potrzebną do wystąpienia o odszkodowanie i wywalczy najwyższe możliwe do uzyskania kwoty. Cały proces może trwać zaledwie kilka dni.

Jak wygląda praca kancelarii odszkodowawczej?

Po pierwsze, weryfikują szkody. Podstawowym warunkiem jest to, aby od szkody nie upłynęło za dużo czasu – musi być to okres nie większy niż 3 lata.

Po drugie, należy przesłać niezbędną dokumentację. Są to: Informacja o wypłacie odszkodowania przez towarzystwo ubezpieczeniowe oraz kalkulacja naprawy wyrządzonej szkody. Dokumentacja jest potrzebna firmie oferującej odkup odszkodowań, do tego aby między innymi wyliczyć jaka kwota do dopłaty przysługuje.

Gdy już klient zdecyduje się sprzedać szkodę, podpisuje z firmą odszkodowawczą umowę cesji wierzytelności i otrzymuje zapłatę. Od tej pory nie może dochodzić odszkodowania od ubezpieczyciela.

Zalety współpracy z kancelariami odszkodowawczymi:

Przede wszystkim bardzo szybko otrzymamy dodatkową kwotę pieniędzy, nie musimy też zmagać się z długim procesem sądowym pomiędzy nami a ubezpieczycielem. Główną zaletą jest bardzo duża oszczędność czasy i to, że unikamy w ten sposób formalności, które mogłyby nas zniechęcić do ubiegania się o dopłatę do odszkodowania. Czasami cały proces może trwać tylko kilka dni.

Jeżeli miałeś szkodę, prześlij swój kosztorys na biuro@odzyskamyodzkodowanie.pl my wyliczymy zaniżone odszkodowanie i odkupimy szkodę.

Skontaktuj się z nami

w celu uzyskania należnego

odszkodowania OC

Opisz swój przypadek.

Skontaktujemy się w ciągu 24h.

  Załącz kosztorys szkody

  Aby wybrać wiele plików, zaznacz je

  z wciśniętym klawiszem "ctrl"