Odszkodowania OC

Odszkodowanie z OC sprawcy za uszczerbek na zdrowiu

Odszkodowanie OCWypadek to zdarzenie, którego nie da się przewidzieć ani całkowicie przed nim zabezpieczyć. Jeżeli jednak zdarzy się, że ulegniemy wypadkowi należy dochodzić swoich praw takich jak na przykład odszkodowanie z oc sprawcy. Dzięki temu konsekwencje zostaną nałożone na ubezpieczenie osoby, która jest winna wypadkowi. Nie zawsze praktyki realizowane przez ubezpieczycieli są zgodne z zapisami umowy.

Zdarzają się sytuacje w których jest wypłacane zaniżone odszkodowanie za uszczerbek na zdrowiu bądź sporządzany zaniżony kosztorys. Napisane w takiej sytuacji odwołanie przez poszkodowanego może spowodować, że zostanie wydana odmowa bądź wypłacone zaniżone odszkodowanie z OC sprawcy. Naszą firmę tworzy zespół fachowców specjalizujących się w tematyce ubezpieczeń. Wiemy jak walczyć o odszkodowanie z OC sprawcy i mamy na tym polu wiele sukcesów. Pomimo, że na umowie widnieje szereg różnorodnych praw i obowiązków dwóch stron, to w rzeczywistości bywają sytuacje w których trudno jest uzyskać odszkodowanie z oc sprawcy za uszczerbek na zdrowiu.

Jako specjaliści z zakresu ubezpieczeń wiemy jak walczyć o prawa naszych klientów. Specjalizujemy się w pomocy poszkodowanym w wyniku wypadków drogowych, wypadków w pracy, błędów medycznych, wypadków rolnych oraz pomagamy walczyć o odszkodowania za słupy stojące na posesji. Tematyka ubezpieczeń nie ma przed nami żadnych tajemnic. Chcesz walczyć o odszkodowanie za uszczerbek na zdrowiu albo interesuje Cię wypłata odszkodowania z oc sprawcy w związku z wypadkiem drogowym?

Nie walcz sam, my Ci pomożemy!

Pomocna dłoń - odszkodowanie OCZnamy przepisy prawa i wiemy jak czytać umowy ubezpieczeniowe, dokumenty lekarskie, a także pozostałe dokumenty potrzebne do walki o odszkodowanie za uszczerbek na zdrowiu, a także z tytułu innych wypadków. Dzięki naszej wiedzy nie zostanie Państwu wypłacone zaniżone odszkodowanie z oc sprawcy. Odwołanie napisane przez nas będzie zawierało wszystkie wymagane kwestie formalne oraz merytoryczne.

Nasi specjaliści ocenią czy nie został Państwu wydany zaniżony kosztorys odszkodowania z OC sprawcy. Nasze główne zalety to 12 lat doświadczenia na rynku ubezpieczeń oraz dobrze wykwalifikowani prawnicy. Ponadto nasze umowy są przejrzyste, dzięki czemu klienci mają pewność co podpisują. Nasza pomoc to dla Państwa wyższa wypłata odszkodowania z OC sprawcy. Jeżeli zdarzył się Państwu wypadek, albo uważacie Państwo że ubezpieczyciel wypłacił zbyt niskie odszkodowanie to serdecznie zapraszamy do skorzystania z bezpłatnej konsultacji z naszymi fachowcami.

Przytrafił Ci się wypadek?

Opisz zdarzenie, oddzwonimy do Ciebie!

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24h.

O nas

Możesz być pewny że Ci pomożemy!
Celem naszej działalności jest pomoc osobom poszkodowanym w wypadkach, które reprezentujemy w kontaktach z ubezpieczycielami odpowiedzialnymi za wypłatę odszkodowań.

Polityka prywatności
Korzyści
  • Doświadczeni prawnicy

    12 lat doświadczenia

  • Jasna przejrzysta umowa

    Brak ukrytych opłat

  • Wyższe odszkodowanie

    Niż dochodzone samodzielnie

Znajdź nas
Facebook

© OdzyskamyOdszkodowanie.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja: Websited.pl - Strony internetowe Łódź