Zaniżone odszkodowanie

  1. Odzyskamy Odszkodowanie
  2. /
  3. Zaniżone odszkodowanie

Zaniżone odszkodowanie

Jeżeli byłeś osobą poszkodowaną w wypadku, a kwota jaka została Ci wypłacona w ramach odszkodowania została zaniżona nie zwlekaj, lecz działaj. Czas gra na Twoją korzyść, im szybciej podejmiesz działania tym większa szansa na uzyskanie pieniędzy.

Nie wiesz co robić albo boisz się że rozprawy sądowe będą trwały zbyt długo? My Ci pomożemy. Nasza oferta obejmuje odkup odszkodowania albo pomoc prawną przy dochodzeniu swoich praw. Wiemy jak wygląda wzór odwołania i wiemy jak go bezbłędnie wypełnić.

Zaniżone odszkodowanie – skorzystaj z naszej pomocy

Dużo klientów zwraca się do nas ponieważ mają zaniżone odszkodowanie. Pomimo że szkoda całkowita była duża, zalanie mieszkania objęło wiele szkód, ubezpieczony wymaga długiej rehabilitacji to uzyskane odszkodowanie nie pokrywa wszystkich szkód. Niestety coraz więcej przychodzących do nas klientów skarży się na zaniżone odszkodowanie. Odwołanie, wzór dokumentów stwierdzających rzeczywistą szkodę, pisma odwołujące się do przepisów prawa to tylko część formalności za jakie jesteśmy odpowiedzialni.

Pomagamy naszym klientom w walce o udowodnienie, że otrzymali zaniżone odszkodowanie oc. Odwołanie napisane przez nas to pewność, że zostało sporządzone przez dobrze wykwalifikowanych specjalistów, którzy wiedzą jak pisać tego typu dokumenty. Zakres naszej działalności obejmuje pomoc w walce o wyższe odszkodowanie, ale także odkup odszkodowań.

Dział jakim są ubezpieczenia nie ma przed nami tajemnic i staramy się wzbogacać naszą ofertę o usługi które dla pokrzywdzonych klientów są naprawdę ważne. Zaniżone odszkodowanie za zalanie mieszkania jak również zaniżone odszkodowanie oc, szkoda całkowita w związku z błędami medycznymi, wypadek w rolnictwie to część z naszej szerokiej oferty.

Jeżeli uważasz, że została Ci wypłacona zbyt niska kwota z tytułu zawartej umowy ubezpieczeniowej przyjdź do nas. Po darmowej analizie przedstawionych przez Ciebie dokumentów nasi specjaliści ocenią jakie powinno zostać wypłacone rzeczywiste odszkodowanie.

Potrzebujesz pomocy w walce z ubezpieczycielem? My Ci pomożemy!

Skontaktuj się z nami

w celu uzyskania należnego

odszkodowania OC

Opisz swój przypadek.

Skontaktujemy się w ciągu 24h.

    Załącz kosztorys szkody

    Aby wybrać wiele plików, zaznacz je

    z wciśniętym klawiszem "ctrl"