Pracuj z nami

Pracuj z nami

Jeżeli szukasz pracy jako profesjonalny Agent Odszkodowań, dołącz do nas!

OdzyskamyOdszkodowanie.pl współpracuje min. z liderem branży odszkodowawczej firmą DRB działająca w tym sektorze od 2005 roku, współpracuje z tysiącami agentów, którzy na terenie całej Polski, pomagają swoim klientom przejść przez skomplikowane procedury odszkodowawcze.

Podejmując współpracę z nami, masz możliwość dołączenia do zespołu, który w swojej pracy działa zgodnie z zasadami rzetelnego doradztwa, profesjonalnie wspierając osoby poszkodowane w wypadkach, a także ich rodziny. Jako spółka stawiająca na wysoką jakość świadczonych usług w procesie likwidacji szkód, pragniemy zaoferować Ci współpracę, w której wartościami nadrzędnymi będzie dbałość o interesy każdego klienta oraz zapewnienie mu bezpieczeństwa prawnego podczas kontaktów z towarzystwami ubezpieczeniowymi.

Na co możesz liczyć?

Rozpoczęcie działalności w charakterze przedstawiciela firmy nie wymaga znacznych inwestycji. Każdemu nowemu Agentowi w pierwszej kolejności zapewniamy wsparcie merytoryczne, sprzedażowe i marketingowe. Organizujemy również cotygodniowe szkolenia i warsztaty w Gdańsku oraz na terenie całej Polski, których treść obejmuje m.in. zagadnienia dotyczące rynku odszkodowań, prawa cywilnego, technik sprzedaży, zarządzania zasobami ludzkimi, jak również rozwoju osobistego managera, przez co wspomagamy rozwój kariery oraz uzyskiwanie coraz wyższych zarobków wśród naszych Agentów. Bardzo wysokie zarobki prowizyjne, nienormowany czas pracy, sam decydujesz ile chcesz zarabiać oraz ile poświecisz na tą pracę czasu.

Osobom i firmom z doświadczeniem oferujemy konkurencyjne warunki. Jeżeli jesteś zainteresowany napisz do nas lub zadzwoń: 739 088 388, biuro@odzyskamyodszkodowanie.pl Jeżeli boisz się ryzyka związanego z roszczeniami Twojej dotychczasowej kancelarii odszkodowawczej – pomożemy Ci skutecznie bronić się przed roszczeniami i utratą należnych prowizji.

Do zadań Przedstawiciela należy:

 • kontakt z osobą poszkodowaną oraz prezentacja oferty,
 • przekazanie dokumentacji do Biura,
 • kreowanie wizerunku firmy

Od kandydatów oczekujemy:

 • wysoka kultura osobista,
 • doświadczenie lub predyspozycje do wykonywania pracy jako przedstawiciel,
 • dyspozycyjność,
 • mile widziane osoby powyżej 25-go roku życia (także emeryci i renciści).

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem oraz listu motywacyjnego na adres: , biuro@odzyskamyodszkodowanie.pl z dopiskiem formuły: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr 133, poz.883 ze zm.) lub wypełnienie formularza umieszczonego po prawej stronie.

Współpraca z OdzyskamyOdszodkowanie.pl

Na co dzień poszukujemy firm, instytucji oraz osób prywatnych chcących nawiązać współpracę z branżą odszkodowawczą, jeżeli masz kontakt z osobami poszkodowanymi zarówno przy szkodach osobowych jak i majątkowych, skontaktuj się z nami. Przedstawimy konkretną ofertę oraz powiemy w jaki sposób miałaby przebiegać nasza współpraca tak aby nie kolidowała np. z zastrzeżeniami pracodawcy.

Obecnie współpracujemy z:

 • zakładami pogrzebowymi,
 • personelem medycznym w tym: sklepy medyczne, lekarze, pielęgniarki, rehabilitanci, sanitariusze,
 • ośrodkami rehabilitacji,
 • klinikami medycyny estetycznej,
 • branża motoryzacyjną w tym: sklepy, blacharzami, mechanikami, lakiernikami,
 • agentami ubezpieczeniowymi, rzeczoznawcami, likwidatorami szkód,
 • specjalistami ds. BHP.

Skontaktuj się z nami aby uzyskać dodatkowe informacje.